Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Praha / Sdružení TEREZA


Sdružení TEREZA (Praha)

Pomáháme učitelům s realizací environmentální výchovy v mateřských, základních a středních školách v celé ČR. Prostřednictvím dlouhodobých vzdělávacích programů Ekoškola, GLOBE a Les ve škole přinášíme do škol inspiraci pro zvýšení kontaktu dětí s přírodou, návody, jak vědu o přírodě dělat s žáky přímo v přírodě, a postupy, jak ze školy učinit příjemnější, zelenější a demokratičtější místo k životu. 


Zázemí ekocentra:

vlastní prostory


Celkové hodnocení ekocentra

 4.45 hvězd(y) - hodnotilo 24 hlas(ů)

Začínali jsme pasením 3 koz a 17 ovcí a praktickou ochranou jednoho malého kousku přírody. Dnes vzděláváme přes 94 000 dětí a učíme je, jak mohou o naše životní prostředí pečovat samy.

Věříme, že VELKÉ ZMĚNY ZAČÍNAJÍ OD NEJMENŠÍCH. Proto vzděláváme děti, aby vytvářely společnost přátelskou k přírodě. 

V dlouhodobých programech environmentální výchovy učitelům poskytujeme vzdělávací semináře, osobní konzultace a detailně připravené a v praxi ověřené metodiky a pracovní listy přímo do jejich výuky.   

V programu JDĚTE VEN podporujeme rodiče, aby znovu objevili kouzlo her v přírodě a se svými dětmi trávili více času venku.

Jsme vzdělávací institucí akreditovanou MŠMT.  Jsme certifikovaným poskytovatelem environmentální výchovy. Jsme členy FEE (Foundation for Environmental Education), Pavučiny (Sítě středisek ekologické výchovy) a SKAV (Stálá konference asociací ve vzdělávání).

Ekocentrum je držitelem Certifikátu poskytovatelů environmentálních služeb: http://www.certifikace-sev.cz/rubrika/78-DRZITELE-CERTIFIKATU/index.htm

Kontakt

TEREZA, vzdělávací centrum, z.ú.
Haštalská 17
110 00  Praha 1
E-mail: tereza@terezanet.cz
Tel.: +420 224 816 868

http://www.terezanet.cz

Fotogalerie

Sdružení TEREZA Sdružení TEREZA Sdružení TEREZA

Pokud máte zkušenost s prací tohoto ekocentra, můžete ohodnotit kvalitu jeho vzdělávacích programů, výkon lektorů, prostředí ekocentra a přístup pracovníků ke klientům. Hodnocením napomůžete zvyšování kvality práce ekocenter. Děkujeme.

Zhodnotit ekocentrum

Hodnotit ekocentrum můžete dvěma způsoby: kliknutím na hvězdičky nebo napsat slovní hodnocení.

Hodnocení: Obsahová kvalita vzdělávacích programů

Hodnocení: 4.2 / 5 hvězdy - 6 hlas(ů).

 

Hodnocení: Spokojenost s výkonem lektorů vzdělávacích programů

Hodnocení: 4.2 / 5 hvězdy - 6 hlas(ů).

 

Hodnocení: Prostředí ekocentra

Hodnocení: 4.5 / 5 hvězdy - 6 hlas(ů).

 

Hodnocení: Přístup pracovníků ekocentra ke svým klientům

Hodnocení: 4.7 / 5 hvězdy - 6 hlas(ů).

 


* Ohodnoťte prosím všechny otázky kliknutím na hvězdičky. Poté klikněte na tlačitko 'Ulož mé hodnocení'. Položky označené ! musí být vyplněny.

Slovní hodnocení Ekocentra

Počet hodoncení, reakcí: 5, poslední hodnocení přidáno 04.11. 15:58

Seminář Ha ponožka byl skvělý, byla jsem moc ráda, že jsem ho absolvovala. Velice příjemní a vstřícní lektoři nás do projektu perfektně zasvětili. Teoretická i praktická část byla pro mě velkým přínosem. Velmi oceňuji detailní zpracování metodiky. Samozřejmě jsem se rozhodla projekt zrealizovat! Dnešní pobyt v lese děti naprosto nadchl. Děkuji
Byla jsem na semináři Ha ponožka, líbilo se mi u vás moc, nabilo mě to energií a hned jsem zorganizovala přípravu na projekt a příští týden vyrážíme do lesa. Děti se těší a já taky. Pracuji podle vašich metodik již déle, ale tentokrát nebudu jen něco vybírat, ale udělám všechno podle metodiky. Takže díky moc.
Byla jsem na semináři k výukovým metodikám Les ve škole. Prostředí v krásném domě uprostřed Prahy, cítila jsem se velmi příjemně, lektoři byli vstřícní, ochotní, vše velmi přehledně vysvětlili a odpovídali na naše dotazy. Absolvovali jsme také praktickou ukázku v terénu. Po účasti na semináři mám rozhodně větší motivaci metodiku využívat.
Příjemné prostředí, výborný přístup lektorů, do detailu zpracovaný seminář. Teším se na další spolupráci.
Profesionální a vřelý přístup lektorů a lektorek, příjemné prostředí v centru Prahy. Sem se budu vždycky ráda vracet!

Vytisknout stránku Nahoru  poslední aktualizace: 23.03.2019 v 23:03