Ekocentrum Mumraj z.s.

certifikované
pobytové
klimatické
mateřské školy
základní školy
střední školy
veřejnost
učitelé
Vedeme programy pro MŠ, ZŠ a SŠ Ochutnej přírodu! Naším cílem je zodpovědné chování dětí k životnímu prostředí a znalost okolí domova. Děti znají místo, kde žijí a mají ho rádi. Učíme o přírodě a ekologii venku. Ochutnáváme, osaháváme, očicháváme, posloucháme a žasneme nad přírodními krásami. Vědění ze školní lavice prožijeme venku.
Realizujeme 11 témat programů pro děti a učitele MŠ, ZŠ a SŠ v Horních Počernicích a okolí. 1900 dětí ochutnalo v Ekocentru Mumraj přírodu, programy realizujeme od r. 2015. Máme tým zkušených 10 lektorů a metodiků. Spolupracujeme se všemi školami a školkami v Horních Počernicích a okolí. Společně se radujeme z nadšení dětí pobíhajících v přírodě. Mezi naše témata patří jarní programy (Jaro všemi smysly; Včely, Krtek a jeho svět, Žába) a podzimní programy (Co sklidíme, rádi sníme; O podzimu s veverkou, Cesta mléka, Neolit).
Přinášíme do vzdělávacího systému podněty z terénu. Vedeme děti k odpovědnosti k životnímu prostředí. Získanou zkušenost šíří dítě i učitel dál. Naše programy se stávají součástí výuky ve školách Horních Počernic.

Nejbližší akce

žádná událost

Kontakt

Ekocentrum Mumraj z.s.
Mezilesí 2058
193 00 Praha 20
t 604956735
https://www.domumraje.cz/ekocentrum/