Botič o.p.s.

certifikované
pobytové
klimatické
mateřské školy
základní školy
střední školy
veřejnost
učitelé

Organizace Botič o.p.s. působí ve Středisku ekologické výchovy Toulcův dvur od roku 1994. Realizujeme zde ekologické výukové programy, vzdělávací akce v oblasti EVVO pro pedagogy i veřejnost. Dále provozujeme Rodinné centrum Mateřídouška a v rámci toho i příměstské tábory.

Naše poslání: Žijeme přírodou i ve městě. Na Toulcově dvoře proměňujeme prožitky ve vědomé učení a inspirujeme k environmentálně odpovědnému jednání.

Jsme členem zapsaného spolku Toulcův dvůr, Sítě středisek ekologické výchovy Pavučina a Rady dětí a mládeže hlavního města Prahy.

Botič o.p.s. byl založen v roce 2013 jako nástupnická organizace občanského sdružení Základní článek Hnutí Brontosaurus Botič, založeného v roce 1990 s cílem rozvíjet ekologickou výchovu, vzdělávání a osvětu v Praze.

Od roku 2016 jsme držitelem Certifikátu poskytovatelů environmentální výchovy EV+. Certifikaci pravidelně obnovujeme.

Nejbližší akce

Do přírodní zahrady za párem živých kozlíků | Exkurze do MŠ Kytička

Exkurze do mateřské školy Kytička Beroun. Jedná se o první soukromou školku ve Středočeském kraji, která se navíc orientuje na environmentální vzdělávání. Ukázková přírodní zahrada s párem živých kozlíků, útulné třídy se zvířecími mazlíčky, keramická dílna a bazén. Že se tohle všechno nemůže vejít do jedné školky? V MŠ Kytička se na vlastní oči můžete přesvědčit, že […]
05.06. 2024 14.00-18.00
Mateřská škola Kytička Beroun

Kontakt

Botič o.p.s.
Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr
Kubatova 1/32
102 00 Praha 10
Tel:. +420 602 509 815
E-mail: botic@toulcuvdvur.cz

https://www.toulcuvdvur.cz/botic