Ekocentrum ZŠ PRO DĚTI, z.s.

certifikované
pobytové
klimatické
mateřské školy
základní školy
střední školy
veřejnost
učitelé
Pořádáme sportovní a vzdělávací akce pro ZŠ i pro veřejnost, usnadňujeme online vzdělávání.Stěžejním programem jsou příměstské tábory se sportovní a environmentální tématikou. Tento formát je určen nejčastěji dětem druhého stupně základních škol a je složen ze čtyř 1.5.h dlouhých bloků, většinou v pořadí sportovní, environmentální, umělecký a týmový. Akce zahrnuje oběd, dvě svačiny a pitný režim. Jako zázemí pro […]

Pořádáme sportovní a vzdělávací akce pro ZŠ i pro veřejnost, usnadňujeme online vzdělávání.Stěžejním programem jsou příměstské tábory se sportovní a environmentální tématikou. Tento formát je určen nejčastěji dětem druhého stupně základních škol a je složen ze čtyř 1.5.h dlouhých bloků, většinou v pořadí sportovní, environmentální, umělecký a týmový. Akce zahrnuje oběd, dvě svačiny a pitný režim. Jako zázemí pro akci slouží třídy či tělocvičny základních škol, pro veškeré aktivity je pak využíváno zdejší zelené okolí.

  • Chránit přírodu je v zájmu nás všech a můžeme tak činit každý svými každodenními rozhodnutími. Příkladem je úklid přilehlé městské zeleně či chráněného území, v jehož rámci demonstrujeme i další možné praktické přesahy aktivního občanství (např. principy pocitové mapy).
  • Je pro nás důležitý kvalitní obsah, spokojenost dětí a v důsledku zlepšování úrovně vzdělanosti v oblasti životního prostředí.
  • Konkurujeme sociálním sítím a počítačovým hrám a probouzíme v dětech chuť ke společným aktivitám na čerstvém vzduchu. Spolu vnímáme sílu fyzických zážitků a aktivně stráveného času.
  • Klademe důraz na poznávání fauny a flory přímo v okolní přírodě.
  • Do všech společných aktivit se snažíme vnášet přesah sebepoznání a budování přirozené sebedůvěry, utužování vztahů ve skupině, vzájemný respekt a spolupráci v kolektivu.

Nejbližší akce

žádná událost

Kontakt

ZŠ PRO DĚTI, z.s.

Vrázova 1059/8

Praha 5 150 00

E-mail: info @zsprodeti.cz

Tel: +420 602 615 937

http://www.zsprodeti.cz