Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Liberecký kraj


Ekocentra v Libereckém kraji (okres Semily)

zobrazuji ekocentra 14 z 4

Semínko země Semily

 55 hvězd(y) - hodnotilo 12 hlas(ů)

Semínko země nabízí a umožňuje rodinám, žákům MŠ a ZŠ z bytovek a panelových domů  zažít romantický prostor dřevěnky a zahrádky při aktivních rukodělných činnostech a zahradnických pracích.

Detail ekocentra ›

Hrad Rotštejn

 4.35 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

Nejde o klasické ekocentrum. Hrad Rotštejn nabízí unikátní propojení zříceniny středověkého hradu zasazené do prostředí přírodní rezervace Klokočské skály s enviromentální a ekologickou výchovou.

Detail ekocentra ›

Ekocentrum Sedmihorky

 0.25 hvězd(y) - hodnotilo 108 hlas(ů)

Ekocentrum Sedmihorky provozuje Středisko ekologické výchovy Český ráj. Ekocentrum leží přímo v srdci Českého ráje a ke své činnosti využívá zázemí Kempu Sedmihorky. Hlavní náplní činnosti Ekocentra je realizace krátkodobých výukových programů ale i několikadenních pobytových programů šitých jednotlivým zájemcům „na míru“.

Detail ekocentra ›

Dům přírody Českého ráje

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Dům přírody Českého ráje se nachází v objektu bývalé školy v Dolánkách u Turnova. Pro návštěvníky je připravena jedinečná expozice, kde prostřednictvím smyslového vnímaní, představujeme fenomény nejstarší chráněné krajinné oblasti České republiky a zároveň se snažíme probudit úctu k přírodě tohoto jedinečného území. Nabídka vzdělávacích programů je zaměřená především na rodiny s dětmi a školy.  

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru