Vycházka do okolí Markvartic u Sobotky (Keltské Šance, Markvartice u S., Mrkvojedy, Skuřina)

KDY: 09.06. 2024 09.00-16.00
KDE: Markvartice
Exkurze po květnatých loukách, remízcích a motýlích lokalitách v okolí Markvartic u Sobotky  (Keltské Šance, Mrkvojedy, Skuřina, areál Planta Naturalis a louky, remízy či mokřady nejbližšího okolí).   Více informací poskytne Květa Morávková z ČSOP Armillaria, přihlášení na telefonu: 777 171 876 (nejlépe SMS s datem akce, se jménem a počtem přihlašovaných osob). Exkurzi vede […]

Exkurze po květnatých loukách, remízcích a motýlích lokalitách v okolí Markvartic u Sobotky  (Keltské Šance, Mrkvojedy, Skuřina, areál Planta Naturalis a louky, remízy či mokřady nejbližšího okolí).

 

Více informací poskytne Květa Morávková z ČSOP Armillaria, přihlášení na telefonu: 777 171 876 (nejlépe SMS s datem akce, se jménem a počtem přihlašovaných osob).

Exkurzi vede Mgr. Květa Morávková, podrobný plán exkurze lze vyžádat s přihláškou (Tel. či mailem) – na armillaria@seznam.cz

Terénní obuv a oblečení dle počasí, svačina a pití na celý den s sebou. Konec exkurze okolo 16. hod. (či dle potřeby a domluvy)

Vyjíždíme v 9.00 sdílenou osobní dopravou z areálu firmy Planta Naturalis (Markvartice u Sobotky), kam se budeme vracet i k zakončení exkurze (proto zde zůstanou případná nadbytečná auta) – lze doplnit další zájemce k již přihlášené posádce aut ( obv. 1-2 osoby).

Pokud jedete po vlastní ose, lze se připojit i později podél trasy.

Terénní obuv a oblečení dle počasí, svačina a pití na celý den s sebou.

Konec exkurze okolo 15-16. hod. (či dle potřeby a domluvy)

link události je zde
https://www.facebook.com/events/1125586815162652

 

Místo setkání bude upřesněno.

 

 

Kontakt

Český svaz ochránců přírody

Český svaz ochránců přírody

Michelská 48/5, Praha 4

Tel..: 222 516 115

e-mail: info@csop.cz

http://www.csop.cz