soutěž Navrhni udržitelný outfit aneb Oblékáním k záchraně planety

KDY: 12.02. - 09.04. 2024 00.00-17.00
KDE: Ekocentrum Zahrada, Jaselská 1475, Mladá Boleslav
S blížícími se oslavami Dne Země, které tentokrát věnujeme udržitelnosti ve všech sférách našeho života, vyhlašujeme výtvarnou soutěž pro školy i veřejnost na téma Udržitelný outfit aneb Oblékáním k záchraně planety. Navrhněte jeden či více udržitelných outfitů – můžete kreslit, malovat, využít techniku koláže, nebo svůj návrh zpracujte v projektu s fotodokumentací – k návrhu přiložte popis, z čeho je outfit sestaven […]

S blížícími se oslavami Dne Země, které tentokrát věnujeme udržitelnosti ve všech sférách našeho života, vyhlašujeme výtvarnou soutěž pro školy i veřejnost na téma Udržitelný outfit aneb Oblékáním k záchraně planety.

Navrhněte jeden či více udržitelných outfitů – můžete kreslit, malovat, využít techniku koláže, nebo svůj návrh zpracujte v projektu s fotodokumentací – k návrhu přiložte popis, z čeho je outfit sestaven a čím je šetrný (recyklace, upcyklace, společné sdílení, vlastní tvorba, lokální zdroje apod.) Zapojit se můžete jako jednotlivci, ale i jako rodina.

Soutěžní příspěvky odevzdávejte na adrese Ekocentrum Zahrada, Jaselská 1475, Mladá Boleslav do 9.dubna 2024 do 17:00 hodin. K soutěžnímu příspěvku přiložte přihlašovací list. Podrobnosti zde.

Co můžete vyhrát? Připravujeme pro vás hodnotné ceny v podobě deskových her a dárkových poukazů.

Akce je organizována ve spolupráci se Ško-Energo.

Kontakt

Ekocentrum Zahrada

Ekocentrum Zahrada při DDM Na Výstavišti
Jaselská 1475
293 01 Mladá Boleslav
E-mail: zahrada@ddm-mb.cz
Tel.: 326 329 113

http://www.mb-eko.cz/zahrada