Školení pro nové lektory*ky venkovního kroužku Malý průzkumník přírody

KDY: 17.05. - 19.05. 2024 16.45-16.30
KDE: Zahrada Lesní mateřské školy Šárynka, V Podbabě 29b, Praha 6 (vstup z ulice V Šáreckém údolí)
Jděte s dětmi ven! Hledáme lektory*ky venkovního přírodovědného kroužku Malý průzkumník přírody. Zajímá Vás přírodní zážitková pedagogika? Máte vztah k dětem, rád/a zkoušíte nové věci? Přidejte se k týmu našich kolegů, kteří vytáhnou každý týden ven z lavic do přírody stovky školáků z Prahy a okolí! Povedete skupinku maximálně osmi dětí ve věku 6 – […]

Jděte s dětmi ven!

Hledáme lektory*ky venkovního přírodovědného kroužku Malý průzkumník přírody. Zajímá Vás přírodní zážitková pedagogika? Máte vztah k dětem, rád/a zkoušíte nové věci? Přidejte se k týmu našich kolegů, kteří vytáhnou každý týden ven z lavic do přírody stovky školáků z Prahy a okolí! Povedete skupinku maximálně osmi dětí ve věku 6 – 10 let. Lekce trvá 90 minut-120 min, honorář 600 Kč.

Nabízíme Vám zázemí renomované neziskovky, která je certifikovaným poskytovatelem EVP. Zaškolíme Vás a poskytneme vám kolegiální a metodickou podporu.

Podmínkou nástupu je absolvování úvodního workshopu pro začínající lektory, který se aktuálně koná 17.-19.5. 2024. Toto školení je již plně obsazeno. Je však možné se přihlásit na školení v září (6.-8.9.).

Více informací se dozvíte na: https://malypruzkumnikprirody.cz/workshop-pro-lektory/

Seminář je akreditován v programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a po jeho absolvování obdržíte certifikát.

Projekt byl podpořen Ministerstvem životního prostředí, projekt nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.

 

 

Kontakt

Ekodomov, z.s.

Ekodomov, z.s.
V Podbabě 29b
160 00 Praha 6
Email: info@ekodomov.cz
vedeni@ekodomov.cz

Tel.: +420 234 697 402

http://www.ekodomov.cz