ZRUŠENO: Rovnováha především – prázdninové wellness-fitness nejen pro pedagogy

KDY: 17.08. - 18.05. 2023 09.00-17.00
KDE: Botič o.p.s, Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr, z.s., Kubatova 32/1 Praha 10 - Hostivař 102 00
Dvoudenní lázně s posilovnou pro tělo i duši o životní spokojenosti ve světě nároků, výkonů, termínů a nikdy nekončících seznamů úkolů. Potřebujete ve svém životě zpomalení a změnu, ale nevíte, jak na to? Navštivte naše lázně a posilovnu v jednom! Na dvoudenním setkání u nás na Toulcově dvoře si vyzkoušíte konkrétní nástroje, které vám mohou […]

Dvoudenní lázně s posilovnou pro tělo i duši o životní spokojenosti ve světě nároků, výkonů, termínů a nikdy nekončících seznamů úkolů.

Potřebujete ve svém životě zpomalení a změnu, ale nevíte, jak na to? Navštivte naše lázně a posilovnu v jednom! Na dvoudenním setkání u nás na Toulcově dvoře si vyzkoušíte konkrétní nástroje, které vám mohou pomoci docílit příjemné rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Budou to dva dny plné péče o sebe sama, zároveň se u sebepoznávání jistě trochu zapotíte. Pomůžeme vám zmapovat, jakou podobu má pro vás štěstí a úspěch, jaké hodnoty jsou ve vašem životě důležité. Víte, co jsou cíloví feťáci, a kde leží vaše zóna maňány? Co to pro vás znamená být na sebe hodná/hodný a jak to udělat, aby čas byl váš přítel? 

Vstupme nejen do nového školního roku v rovnováze… a udržme si ji! Seminář je určen pro pedagogy a všechny, kteří pomáhají jiným lidem na jejich cestě k úspěchu.

První den 9,30-17,30 h, druhý den 9-17 h (1 hodina pauza na oběd). Doporučujeme přivézt si s sebou deku nebo karimatku, část programu bude probíhat v přírodním areálu Toulcova dvora. První večer nabízíme možnost posezení na zahrádce rodinného centra, podle aktuální nálady a počasí třeba u ohně.

V ceně kurzu je zahrnuto také vegetariánské stravování – 2x oběd, 1x večeře, 4x svačina. Ubytování v ceně kurzu není. Je možno si v případě zájmu domluvit na Hostelu Toulcova dvora zde.

Na seminář je nutná registrace předem a uhrazení účastnického poplatku. Akce není akreditována MŠMT.

Účastnický poplatek: 4 000 Kč

Kontakt

Botič o.p.s.

Botič o.p.s.
Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr
Kubatova 1/32
102 00 Praha 10
Tel:. +420 602 509 815
E-mail: botic@toulcuvdvur.cz

https://www.toulcuvdvur.cz/botic