Repetitorium terénní přírodovědy 2023

KDY: 21.08. - 25.08. 2023 12.00-13.00
Pedagogům nabízíme oživení a doplnění znalostí z terénní přírodovědy. Především se zaměřujeme na determinaci jednotlivých druhů organismů, ekologické vazby, výuku v terénu, pomůcky pro práci v terénu apod. Kostru kurzu tvoří botanický, ornitologický, entomologický a geomorfologický blok. Každoročně program doplňujeme dalšími oblastmi jako je lesnictví, mechorosty, sinice a řasy, pavouci, pobytová znamení, rekultivace a podobně. […]

Pedagogům nabízíme oživení a doplnění znalostí z terénní přírodovědy. Především se zaměřujeme na determinaci jednotlivých druhů organismů, ekologické vazby, výuku v terénu, pomůcky pro práci v terénu apod. Kostru kurzu tvoří botanický, ornitologický, entomologický a geomorfologický blok. Každoročně program doplňujeme dalšími oblastmi jako je lesnictví, mechorosty, sinice a řasy, pavouci, pobytová znamení, rekultivace a podobně.

Jde o akreditovanou pětidenní letní školu. Odborné bloky vedou zkušení přírodovědci a pedagogové z blízkých univerzit, muzeí a dalších institucí. Letní škola je určena především pedagogům přírodovědných, biologických předmětů ze základních a středních škol a pedagogům ze středisek ekologické výchovy.

Kontakt

LIPKA – pracoviště Rychta

Kontakt:
Lipka ? pracoviště Rychta
Krásensko 76
683 04 p. Drnovice
E-mail: rychta@lipka.cz
Tel.: +420 517 385 429
www.lipka.cz/rychta

Lipka – pracoviště Rychta

Krásensko 76

683 04 p. Drnovice

E-mail: rychta@lipka.cz

Tel.: +420 517 385 429

www.lipka.cz/rychta