ProS/Zpíváme v mateřské škole – Konference EVVO pro učitele mateřských škol

KDY: 17.10. 2023 09.00-16.00
KDE: Botič o.p.s, Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr, z.s., Kubatova 32/1 Praha 10 - Hostivař 102 00
Co děti v mateřské škole opravdu potřebují, díky čemu prospívají? Na letošní konferenci budeme hledat odpovědi na tyto otázky spolu s hosty: hudebnicí, učitelem mateřské školy, výtvarnicí–terapeutkou. Všechny spojuje příroda – jako inspirace, prostředí i opora, které využívají při práci s dětmi. Konferencí nás budou kromě zkušených odborníků provázet také písničky, hra, venkovní učení a […]

Co děti v mateřské škole opravdu potřebují, díky čemu prospívají? Na letošní konferenci budeme hledat odpovědi na tyto otázky spolu s hosty: hudebnicí, učitelem mateřské školy, výtvarnicí–terapeutkou. Všechny spojuje příroda – jako inspirace, prostředí i opora, které využívají při práci s dětmi. Konferencí nás budou kromě zkušených odborníků provázet také písničky, hra, venkovní učení a pohyb.

Konference je rozdělená do dvou bloků: přednášky a navazující workshopy v menších skupinách. Po úvodním dvouhodinovém bloku přednášek účastníci absolvují dva ze čtyř připravených workshopů (výběr při registraci), na kterých si vyzkouší aktivity využitelné v předškolní výchově, a hlavně prospěšné pro své děti! Součástí akce bude také mini veletrh poskytovatelů environmentální výchovy pro mateřské školy. K vidění budou různé produkty, služby, ale i nápady v oblasti EVVO.

Na konferenci je nutná registrace předem a uhrazení účastnického poplatku. Akce je akreditována MŠMT.

Účastnický poplatek: 1 000,-Kč

Kontakt

Botič o.p.s.

Botič o.p.s.
Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr
Kubatova 1/32
102 00 Praha 10
Tel:. +420 602 509 815
E-mail: botic@toulcuvdvur.cz

https://www.toulcuvdvur.cz/botic