Metody pro aktivní učení a aktivní vyučování

KDY: 07.10. 2023 09.00-16.00
KDE: Botič o.p.s, Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr, z.s., Kubatova 32/1 Praha 10 - Hostivař 102 00
Akreditovaný seminář s lektorem Romanem Musilem, díky kterému bude vaše výuka účinnější i zábavnější (pro žáky i pro učitele). Seminář je primárně určen pro učitele 1. a 2. stupně základní školy. Vhodný je i pro učitele na středních školách. Tento seminář praktickou formou ukazuje metody aktivního učení a vyučování. Popřemýšlíme o tom, jaké hry a […]

Akreditovaný seminář s lektorem Romanem Musilem, díky kterému bude vaše výuka účinnější i zábavnější (pro žáky i pro učitele). Seminář je primárně určen pro učitele 1. a 2. stupně základní školy. Vhodný je i pro učitele na středních školách.

Tento seminář praktickou formou ukazuje metody aktivního učení a vyučování. Popřemýšlíme o tom, jaké hry a cvičení by si mohl učitel vymýšlet pro své žáky, aby lépe přijímali novou nebo upevňovali již vysvětlenou látku. Celý seminář bude o hledání přenosu mezi žákem a učitelem, o tom, jak žák vnímá informace, jak si je pamatuje nebo nepamatuje. Nečekejte hotové univerzální nápady, ale spíše cestu, jak si sami vymýšlet vyučovací postupy ve svém vyučovacím předmětu.

Na konferenci je nutná registrace předem a uhrazení účastnického poplatku. Akce je akreditována MŠMT.

Účastnický poplatek: 2 500,-Kč

Kontakt

Botič o.p.s.

Botič o.p.s.
Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr
Kubatova 1/32
102 00 Praha 10
Tel:. +420 602 509 815
E-mail: botic@toulcuvdvur.cz

https://www.toulcuvdvur.cz/botic