Kdo jiný?

KDY: 03.03. - 17.05. 2023 17.00-20.00
KDE: JSNS, Člověk v tísni, o.p.s.
Otevíráme další běh vzdělávacího environmentálního programu Kdo jiný?, v rámci kterého učíme studenty realizovat vlastní projekty. Věříte, že stojí za to motivovat studenty ke zlepšování věcí kolem sebe? My ano! A proto vám nabízíme další běh vzdělávacího programu Kdo jiný?. Ve spolupráci s vámi pedagogy dáváme studentům prostor využít svůj potenciál a nadšení a vytvořit […]

Otevíráme další běh vzdělávacího environmentálního programu Kdo jiný?, v rámci kterého učíme studenty realizovat vlastní projekty.

Věříte, že stojí za to motivovat studenty ke zlepšování věcí kolem sebe? My ano! A proto vám nabízíme další běh vzdělávacího programu Kdo jiný?. Ve spolupráci s vámi pedagogy dáváme studentům prostor využít svůj potenciál a nadšení a vytvořit v menší skupině vlastní veřejně prospěšný projekt.

V jarním běhu se zaměřujeme na téma ochrany životního prostředí, klimatické změny a udržitelného spotřebitelského chování. Chceme studentům ukázat, že pokud se jim nelíbí, co se v oblasti životního prostředí děje kolem nich, můžou s tím udělat sami něco teď. Do projektu se můžete hlásit do 15.1.2023 zde: https://www.jsns.cz/projekty/kdo-jiny/environmentalni-projekty.

Kontakt

Ministerstvo životního prostředí