InspiRACE

KDY: 03.03. - 23.03. 2023 17.00-20.00
KDE: Toulcův dvůr, Kubatova 32/1 102 00 Praha 10 - Hostivař, Velká přednášková místnost
Večer plný originálních prezentací, zajímavých příběhů a inspirativních mladých lidí proběhne 3. března 2023 od 17:00 na Toulcově dvoře. Inspirativním večerem odstartujeme jarní běh environmentálního vzdělávacího programu Kdo jiný?, v rámci kterého vedeme studenty k vytvoření vlastních veřejně prospěšných projektů. Během InspiRACE sedm hostů představí, jak své nadšení k občanské angažovanosti a zejména k ochraně […]

Večer plný originálních prezentací, zajímavých příběhů a inspirativních mladých lidí proběhne 3. března 2023 od 17:00 na Toulcově dvoře.

Inspirativním večerem odstartujeme jarní běh environmentálního vzdělávacího programu Kdo jiný?, v rámci kterého vedeme studenty k vytvoření vlastních veřejně prospěšných projektů.
Během InspiRACE sedm hostů představí, jak své nadšení k občanské angažovanosti a zejména k ochraně lidských práv a životního prostředí přetavili do konkrétních projektů a iniciativ.
S vystupujícími a dalšími hosty se účastníci mohou po prezentacích potkat nad občerstvením, popovídat si a získat tak i motivaci k vlastní akci.
Kapacita je omezena, je třeba se předem přihlásit na:

https://www.jsns.cz/projekty/kdo-jiny/environmentalni-projekty/inspirace-2023

Kontakt

Ministerstvo životního prostředí