Děti, environmentální výchova a permakultura: seminář pro vzdělavatele v Olomouci

KDY: 06.05. - 07.05. 2024
KDE: ekocentrum Sluňákov, Horka nad Moravou u Olomouce
Od začátku roku 2022 pracuje jeden z týmů ekocentra Cassiopeia na projektu „Využívej změnu tvořivě: Rozvoj permakulturních přístupů v environmentálním vzdělávání“. Permakultura je pro nás zdrojem inspirace již řadu let – vytvořili jsme výukové programy pro školy, kurzy pro vzdělavatele i metodické publikace vycházející z podnětů permakultury. V novém projektu jsme připravili kurzy pro vzdělavatele […]

Od začátku roku 2022 pracuje jeden z týmů ekocentra Cassiopeia na projektu „Využívej změnu tvořivě: Rozvoj permakulturních přístupů v environmentálním vzdělávání“. Permakultura je pro nás zdrojem inspirace již řadu let – vytvořili jsme výukové programy pro školy, kurzy pro vzdělavatele i metodické publikace vycházející z podnětů permakultury. V novém projektu jsme připravili kurzy pro vzdělavatele specializované podle věku dětí, se kterými pracují (cca do 9 let a od 9 let výše).

Po úspěšné realizaci kurzů v Pardubickém kraji, Středočeském kraji, na Vysočině a v Krkonoších pořádáme kurz pro vzdělavatele dětí cca 9 let a starších ve spolupráci s ekocentrem Sluňákov, které sídlí v obci Horka nad Moravou blízko Olomouce.

Pozvánku na kurz si můžete prohlédnout níže nebo otevřít kliknutím zde. Přihlašovací formulář můžete otevřít zde.

Budeme se těšit na setkání!

Kontakt

ekocentrum Cassiopeia

ekocentrum Cassiopeia
při Základním článku Hnutí Brontosaurus Forest

Jizerská 281/4 (areál MŠ Jizerská)
370 11 České Budějovice
E-mail: info@ekocentrumcb.cz
Tel.: +420 725 515 994

https://ekocentrumcb.cz/