Změna je v nás aneb Jak komunikovat enviromentální témata

22.6.2021
Malý zápisník s velkým srdcem. Věříme, že velké změny začínají od nejmenších. Proto vytváříme vzdělávací programy a materiály pro učitele a rodiče, které vedou děti k zodpovědnosti vůči životnímu prostředí. Usilujeme o to, aby se děti učily o přírodě a skutečném světě vlastním prožitkem, bádáním a realizací svých projektů.   V mezinárodním programu Mladí reportéři […]

Malý zápisník s velkým srdcem.

Věříme, že velké změny začínají od nejmenších. Proto vytváříme vzdělávací programy a materiály pro učitele a rodiče, které vedou děti k zodpovědnosti vůči životnímu prostředí. Usilujeme o to, aby se děti učily o přírodě a skutečném světě vlastním prožitkem, bádáním a realizací svých projektů.  

V mezinárodním programu Mladí reportéři pro životní prostředí je cílem rozvíjet žákovské kompetence k řešení environmentálních problémů, kritické myšlení i mediální gramotnost. Studenti ve věku 11-25 let v roli reportérů hledají řešení na aktuální problémy životního prostředí v místě, kde žijí. Podrobně mapují stav problému a posléze informují veřejnost o vhodném řešení, které navrhují. 

Tereza, vzdělávací centrum

Mladí reportéři pro životní prostředí