Získejte s námi konkurenční výhodu, získejte EKOZNAČKU!

23.2.2023
O ekoznačku na ubytovací služby si aktuálně mohou požádat ekocentra za zvýhodněných podmínek.

Milí přátelé,

je nám jasné, že vaše ekocentrum splňuje ty nejpřísnější ekologické standardy. A právě proto se na Vás obracíme. Jsme Česká informační agentura životního prostředí (CENIA), příspěvková organizace Ministerstva životního prostředí. A záleží nám na tom, aby se v Česku i EU nabízelo co nejvíc skutečně ekologicky šetrných služeb v oblasti ubytování. Vidíme v tom budoucnost cestovního ruchu nejen u nás, ale v celé Evropě.

 

JAK ZNÁMO, PŘÍKLADY TÁHNOU

Vaše ekocentrum se může zařadit po bok Středisku ekologické výchovy SEVER, které již ekoznačku získalo, a stát se spolu s ním průkopníkem v oblasti ekoznačení pobytových služeb v České republice. Můžete být vzorem pro ostatní poskytovatele ubytování jako jsou hotely, kempy, horské chaty apod. Zároveň se díky EKOZNAČCE stanete součástí naší komunikační kampaně, která si klade za cíl rozšířit povědomí o ekologicky šetrných produktech a službách.

POZOR! Pomůžeme vám i s přípravou žádosti. Žadatelům poskytujeme odbornou podporu a konzultace pro sestavení a podání žádosti. Naši specialisté na certifikační proces jsou vám k dispozici zcela ZDARMA. Nabídka platí jen do konce roku 2023. Klikněte ZDE a řekněte si o konzultace ještě dnes.

Navíc poskytujeme neziskovým organizacím jako jste právě vy slevu 90 % z poplatků, které jsou s certifikací spojeny. Více o poplatcích zjistíte ZDE.

 

POTVRĎTE VYSOKÉ EKOLOGICKÉ STANDARDY VAŠEHO CENTRA

– Ekoznačky jsou důvěryhodné, nezávislé a garantované Ministerstvem životního prostředí a v případě EKOZNAČKY EU také Evropskou komisí.

– Budete mít marketingovou výhodu a možnost umístit získanou EKOZNAČKU na propagačních materiálech, webu či hned u vstupních dveří. Je to jen na vás.

– Vaše služby budou zařazeny do internetového katalogu EKOPRODUKTŮ. U těch je 100% garance šetrnosti k přírodě a kvality. Proklikem zde vedeme uživatele přímo k vám – jejich výrobcům a poskytovatelům. Jedná se o stěžejní nástroj výběru jak pro zákazníky ze sféry B2C, tak B2B. Vstupte také do tohoto prémiového klubu.

S přáním brzkého kontaktu ekologického druhu

EKOLÍFEK a tým EKOZNAČEK

Autor/ka

Ekolífek:)