Jděte ven, než děti vyrostou

17.11.2020
Hlavním cílem projektu bylo vytvořit nástroj, který bude motivovat rodiče a jejich děti k častějšímu pobytu venku v přírodě.Vytvořen nový on-line nástroj ? etapová hra Mise Azeret, který spolu s dalšími aktivitami programu Jděte ven podporuje zájem dětí o přírodu v jejich okolí a pomáhá je motivovat k častějšímu pobytu venku. Etapovou hru jsme tvořili […]

Hlavním cílem projektu bylo vytvořit nástroj, který bude motivovat rodiče a jejich děti k častějšímu pobytu venku v přírodě.
Vytvořen nový on-line nástroj ? etapová hra Mise Azeret, který spolu s dalšími aktivitami programu Jděte ven podporuje zájem dětí o přírodu v jejich okolí a pomáhá je motivovat k častějšímu pobytu venku. Etapovou hru jsme tvořili na základě našich zkušeností ve spolupráci s několika rodinami. Součástí projektu bylo její pilotní o věření a následná evaluace. Etapovou hru jsme upravili na základě evaluace a zpětných vazeb a budeme ji dále využívat v programu Jděte ven. Kromě nového on-line nástroje ? etapové hry, jsme na web umístili nové hry, které táhnou ven a na blog zpracovali články s tématy týkajícími se chození ven.

Program vytvořila TEREZA, vzdělávací centrum, z.ú.