ZOO PARK Vyškov

certifikované
pobytové
klimatické
mateřské školy
základní školy
střední školy
veřejnost
učitelé
ZOO PARK Vyškov nabízí vzdělávací programy pro MŠ, ZŠ, SŠ i samostatnou prohlídku environmentálního centra. K vidění je replika statku, která představuje ukázku života na venkově v 19. století, včetně chovu vybraných domácích zvířat (králík, ovce, holub). Poté je možné si prohlédnout vlastní expozici environmentálního centra, které je otevřeno celoročně. Centrum je členěno do osmi […]

ZOO PARK Vyškov nabízí vzdělávací programy pro MŠ, ZŠ, SŠ i samostatnou prohlídku environmentálního centra. K vidění je replika statku, která představuje ukázku života na venkově v 19. století, včetně chovu vybraných domácích zvířat (králík, ovce, holub). Poté je možné si prohlédnout vlastní expozici environmentálního centra, které je otevřeno celoročně.

Centrum je členěno do osmi tematických celků: Expozice zemědělské usedlosti (včetně dobových zemědělských strojů), Vzduch a klima, Voda, Půda, Krajina a biomasa, Člověk využívá zvířata, Zvířata využívají člověka a Biologické stavby. Centrum je otevřeno celoročně.

Nejbližší akce

žádná událost

Kontakt

ZOO PARK Vyškov příspěvková organizace Města Vyškova

https://www.zoo-vyskov.cz/