Studio Eko-Logika, z.s.

certifikované
pobytové
klimatické
mateřské školy
základní školy
střední školy
veřejnost
učitelé
Realizujeme výukové enviromentální programy pro MŠ, ZŠ, SŠ a širokou veřejnost. Naše vzdělávací projekty vycházejí z místně zakotveného učení a principu badatelsky orientované výuky. Věnujeme se včelám, hmyzu, ptákům, zahradničení a otázkám klimatické změny. Nabízíme také programy na Den Země, třídní stmelovací a zážitkové projekty. Naše programy probíhají v Zahradě na Včelíně (zahrada, sad, včelstva a jezírko). Podporujeme myšlenky […]

Realizujeme výukové enviromentální programy pro MŠ, ZŠ, SŠ a širokou veřejnost.

Naše vzdělávací projekty vycházejí z místně zakotveného učení a principu badatelsky orientované výuky. Věnujeme se včelám, hmyzu, ptákům, zahradničení a otázkám klimatické změny. Nabízíme také programy na Den Země, třídní stmelovací a zážitkové projekty. Naše programy probíhají v Zahradě na Včelíně (zahrada, sad, včelstva a jezírko).

Podporujeme myšlenky Fairtrade. Každoročně se zapojujeme také do Týdne důstojné práce, Férové snídaně a Dnů otevřených zahrad. Dále se věnujeme projektům zlepšujícím okolí Mělníka (Cesta Viktora Dyka, Zahrada Ticha Na Ráji). Snažíme se o trvale udržitelný způsob života, ochranu přírody, opětovné propojení člověka se světem přírody a historií místa v němž žije. Jsme spolek s dlouhou tradicí – na Mělníku působíme od roku 1994.

Nejbližší akce

žádná událost

Kontakt

Studio Eko-Logika, z. s.
Nad Drahou 1478/14
276 01 Mělník
email: jwolk@seznam.cz
tel: 723 443 104

https://www.studioekologika.org