Ekologické výukové programy pro školy (nejen) v západních Čechách – Mgr. Kateřina Dvořáková

certifikované
pobytové
klimatické
mateřské školy
základní školy
střední školy
veřejnost
učitelé

Lektorka má širokou paletu ekologických výukových programů pro děti od mateřských škol až po středoškoláky. S programy obvykle jezdí do škol a jejich okolí. Školy mají také možnost na programy přijet do přírodní zahrady U nás doma se sezónní učebnou (Tři Sekery 21).

Lektorka se věnuje ekologickým výukovým programům v této podobě od roku 2013 (celkově ekovýchově od roku 2003). Jezdí převážně do škol v Karlovarském kraji a na Tachovsku, po domluvě i dále, obvykle s kratšími programy. Školy také mohou přijet na půldenní exkurze na Kladskou nebo bývalé vojenské cvičiště Cech Sv. Víta (v přípravě jsou i další exkurze). Krátké programy je možné absolvovat také v přírodní zahradě U nás doma (Tři Sekery u Mariánských Lázní) a spojit je s pečením buřtů a výletem do okolí. Je též možné domluvit si program na míru. Velká část programů se aspoň částečně věnuje bezobratlým živočichům, v souladu s odborným zaměřením lektorky.

Nově funguje také jako poradkyně a hodnotitelka přírodních zahrad, mimo jiné i školních. Kvalifikaci k tomu získala ve spolku Přírodní zahrada z.s., jehož je členkou.

Nejbližší akce

žádná událost

Kontakt

Mgr. Kateřina Dvořáková
Tři Sekery 21
35301 Mariánské Lázně
email: ekovychova-dvorakova@seznam.cz
Tel.: 608 131 672

https://ekovychovazapad.webgarden.cz