Ekocentrum Orlice

certifikované
pobytové
klimatické
mateřské školy
základní školy
střední školy
veřejnost
učitelé
Ekocentrum Orlice nabízí pro školy všech typů a stupňů (i mimoškolní aktivity jako jsou tábory, dětské domovy apod.) programy zaměřené na environmentální aspekty každodenního života lidí v minulosti a současnosti (formou komentovaných prohlídek skanzenu), poznávání přírody či práci s tradičními přírodními surovinami (zejm. s vlnou a lnem). Pro veřejnost pořádáme osvětové a kulturní akce a průvodcovskou činnost ve skanzenu.

Ekocentrum Orlice provozované ZO ČSOP Orlice sídlí v areálu Podorlického skanzenu v Krňovicích (Třebechovice pod Orebem) v těsném sousedství Přírodního parku Orlice ? má tak k dispozici velmi netradiční a atraktivní zázemí.

Kromě uvedených aktivit provozuje Ekocentrum Orlice také svou ekoporadnu zaměřenou zejména na ochranu přírody a krajiny, účast občanů v rozhodovacích procesech (správních řízeních apod.), environmentální výhody dřevostaveb, památkovou péči aj. problémy spojené s životním prostředím. Nabízíme rovněž krátkodobý pronájem prostor Ekocentra pro aktivity jiných subjektů ? zejm. pro vzdělávací, kulturní a společenské akce.

Nejbližší akce

žádná událost

Kontakt

Ekocentrum Orlice
Krňovice 33
503 46 Třebechovice pod Orebem
E-mail: csop@krnovice.cz
Tel.: +420 495 591 633, +420 604 751 265, +420 603 510 169

http://www.krnovice.cz