Kalendář událostí

Netopýří infostánek na Světovém dni strážců přírody

KDY: 08.08. 2024 10.00-16.00
KDE: Kamenický Šenov - Panská skála
Infostánek ČESON s ukázkou handicapovaných netopýrů na Světovém dni strážců přírody. Akce probíhá v rámci projektu „Pod jednou střechou s netopýry“ podpořeného Ministerstvem životního prostředí, akce nemusí vyjadřovat stanovisko MŽP.

Netopýří noc na hradě Šelmberk

KDY: 24.08. 2024
KDE: Hrad Šelmberk u Mladé Vožice
Mezinárodní noc pro netopýry, netopýří noc na hradě Šelmberk u Mladé Vožice. Program pro děti, přednáška s promítáním, ukázka detektorování a odchytu do sítí, setkání s ochočenými hadicapovanými netopýry. Akce probíhá v rámci projektu „Pod jednou střechou s netopýry“ podpořeného Ministerstvem životního prostředí, akce nemusí vyjadřovat stanovisko MŽP.

Netopýří noc Dolánky u Turnova

KDY: 30.08. 2024 18.00-22.00
KDE: Dolánky u Turnova - Dům přírody Českého ráje
Mezinárodní noc pro netopýry – netopýří noc Dolánky u Turnova, Dům přírody Českého ráje. Aktivity pro děti, přednáška, ukázky detektorování, setkání s ochočenými handicapovanými netopýry. Akce probíhá v rámci projektu „Pod jednou střechou s netopýry“ podpořeného Ministerstvem životního prostředí, akce nemusí vyjadřovat stanovisko MŽP.  

Netopýří noc na hradě Orlík u Humpolce

KDY: 30.08. 2024
KDE: Hrad Orlík u Humpolce
Mezinárodní noc pro netopýry – netopýří noc na hradě Orlík u Humpolce. Stezka pro děti, přednáška/film, ukázky detektorování a odchytu do sítí, setkání s ochočenými handicapovanými netopýry. Akce probíhá v rámci projektu „Pod jednou střechou s netopýry“ podpořeného Ministerstvem životního prostředí, akce nemusí vyjadřovat stanovisko MŽP.