Ekocentrum Flashtones

certifikované
pobytové
klimatické
mateřské školy
základní školy
střední školy
veřejnost
učitelé
Pořádáme jedinečný koncept školy v přírodě s environmentální výchovou, sportovním a zábavním programem pro děti mladšího i staršího školního věku s názvem ZŠ Enviro. Kurzy, které se konají převážně na českých horských objektech, pořádáme pro základní školy z celé České republiky. Hlavními tématy environmentálních bloků jsou ochrana přírody, udržitelný rozvoj a změna klimatu. Řešení jednotlivých úkolů je protnuto s příběhem dětské […]

Pořádáme jedinečný koncept školy v přírodě s environmentální výchovou, sportovním a zábavním programem pro děti mladšího i staršího školního věku s názvem ZŠ Enviro. Kurzy, které se konají převážně na českých horských objektech, pořádáme pro základní školy z celé České republiky.

Hlavními tématy environmentálních bloků jsou ochrana přírody, udržitelný rozvoj a změna klimatu. Řešení jednotlivých úkolů je protnuto s příběhem dětské knihy Ostrov Socci. Ilustrované postavy z knihy dotváří celkovou vizuální identitu. Základní misí bloků je vždy simulovaná záchrana světa před zlovůlemi krutého panovníka Pepina. Každý den je zaměřen vždy na jeden živel. Páteční Enviro bojovka by měla na závěr prověřit získané znalosti z kurzu a dovést děti k cennému pokladu.

Děti absolvují v průběhu pěti dnů celkem pět tříhodinových bloků.

Nejbližší akce

žádná událost

Kontakt

Flashtones,s.r.o.

Vrázova 1059/8

Praha 5- Smíchov 150 00

E-mail:info@flashtones.cz

Tel: +420 606 589 786

https://www.zsenviro.cz/services/skola-v-prirode-zs-enviro/