Centrum ekologické výchovy Ochrany fauny ČR

certifikované
pobytové
klimatické
mateřské školy
základní školy
střední školy
veřejnost
učitelé
Naším cílem je předávat znalosti a dovednosti potřebné pro poznávání přírody a ochranu životního prostředí co nejširšímu okruhu lidí všech věkových kategorií.

Centrum ekologické výchovy působí na území pověřených úřadů v Benešově, Příbrami, Táboře, Soběslavi, Dobříši, Voticích, Sedlčanech a Milevsku.

Programy nabízí školám všech stupňů, ale také jiným organizacím, institucím, zájmovým skupinám, rodinám s dětmi i široké veřejnosti. Každým rokem projde našimi programy tisíce dětí i dospělých. Pro žáky mateřských i základních škol připravujeme pestrá témata výukových programů, dále pak mnoho soutěží a zábavně naučných akcí pro děti. Pro širokou veřejnost organizujeme řadu vzdělávacích i zábavných akcí či terénních exkurzí. Na našich webových stránkách vždy naleznete pozvánky připravovaných akcí (www.ochranafauny.cz).

Aktuální nabídka environmentálních výukových programů Ochrany fauny ČR je uveřejněna na webových stránkách www.ochranafauny.cz.

Nejbližší akce

žádná událost

Kontakt

Centrum Ochrany fauny ČR Hrachov u Sedlčan aneb nový areál záchranné stanice otevřen

Hrachov 13, 262 56 Krásná Hora nad Vltavou

IČO 67778585

Kontakt: 603 549 125, 603 259 902

Stanice pro zraněné živočichy Votice

Centrum ekologické výchovy Votice
Zámecká ul., P.O.BOX 44
259 01 Votice
E-mail: info@ochranafauny.cz
Tel.: +420 603 259 902

Centrum má i další pobočky ve Středočeském kraji. Kontakty najdete na jeho internetových stránkách: www.ochranafauny.czwww.facebook.com/ochranafauny/

https://www.ochranafauny.cz/