Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ústecký kraj / Ekocentrum Dymnivka při DDM Postoloprty


Ekocentrum Dymnivka při DDM Postoloprty (Postoloprty)

Ekocentrum Dymnivka  při DDM Postoloprty bylo založeno  24.10. 2006 v rámci projektu „Ústecký kraj - kraj přírody i člověka“. Tento projekt byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.  Zřizovatelem byla 4. ZO ČSOP Tilia Krásná Lípa. V současné době je nedílnou součástí volnočasového školského zařízení pro děti a mládež DDM Postoloprty, p.o. Leží v sídlištní zástavbě města Postoloprty.  Zázemí ekocentra: vlastní prostory DDM Postoloprty (tělocvična, 2xvýtvarna, kinosál, aula, oddělení přírodovědy, přilehlá zahrada), programy probíhají dále v přilehlé bažantnici, lese a zámecké zahradě.


Zázemí ekocentra:

vlastní prostoryCelkové hodnocení ekocentra

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Nabízíme ekologické vzdělávání, výchovu a osvětu dětí MŠ , žáků I. a II. stupně ZŠ, studentů SŠ formou výukových programů. Dále poskytujeme -    poradenství v oblasti ekologického zemědělství,   poradenství v oblasti údržby a tvorby zahrady a krajiny a její ochrany,   asistenci pro studenty SOŠ při zpracování závěrečných maturitních prací, pro studenty VOŠ při    zpracování absolventských prací i pro studenty vysokých škol. Realizujeme osvětové akce pro širokou veřejnost, pořádáme rukodělné kursy pro děti i dospělé. Organizujeme pobytové akce a tábory pro děti. V rámci výukových a výtvarných programů, pobytových výjezdů reagujeme rovněž na konkrétní přání žadatele a "šijeme" tyto akce "na míru", dle konkrétních požadavků. 


Kontakt

Ekocentrum Dymnivka při DDM Postoloprty
Jiráskovo nám. 490, Postoloprty 43942
email: eko.dymnivka@seznam.cz
tel.:731 610 574

Fotogalerie

Ekocentrum Dymnivka při DDM Postoloprty Ekocentrum Dymnivka při DDM Postoloprty

Pokud máte zkušenost s prací tohoto ekocentra, můžete ohodnotit kvalitu jeho vzdělávacích programů, výkon lektorů, prostředí ekocentra a přístup pracovníků ke klientům. Hodnocením napomůžete zvyšování kvality práce ekocenter. Děkujeme.

Zhodnotit ekocentrum

Hodnotit ekocentrum můžete dvěma způsoby: kliknutím na hvězdičky nebo napsat slovní hodnocení.

Hodnocení: Obsahová kvalita vzdělávacích programů

Hodnocení: 0 / 5 hvězdy - 0 hlas(ů).

 

Hodnocení: Spokojenost s výkonem lektorů vzdělávacích programů

Hodnocení: 0 / 5 hvězdy - 0 hlas(ů).

 

Hodnocení: Prostředí ekocentra

Hodnocení: 0 / 5 hvězdy - 0 hlas(ů).

 

Hodnocení: Přístup pracovníků ekocentra ke svým klientům

Hodnocení: 0 / 5 hvězdy - 0 hlas(ů).

 


* Ohodnoťte prosím všechny otázky kliknutím na hvězdičky. Poté klikněte na tlačitko 'Ulož mé hodnocení'. Položky označené ! musí být vyplněny.

Slovní hodnocení Ekocentra

Zatím nebylo přidáno žádné hodnocení. Buďte první.


Vytisknout stránku Nahoru  poslední aktualizace: 23.03.2019 v 13:03