Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Plzeňský kraj / Ekocentrum ZO ČSOP Rokycany


Ekocentrum ZO ČSOP Rokycany (Rokycany)

Akreditované ekocentrum ZO ČSOP Rokycany nabízí výukové programy pro mateřské, základní i střední školy, akce pro širokou veřejnost a další aktivity spojené s ochranou přírody. V ekocentru je možno navštívit záchrannou stanici živočichů, videotéku, knihovnu a využít širokou nabídku informačních i propagačních materiálů.


Zázemí ekocentra:

vlastní prostory

Témata pro dospělé:


Témata pro děti:


Celkové hodnocení ekocentra

 55 hvězd(y) - hodnotilo 60 hlas(ů)

Ekocentrum ZO ČSOP Rokycany se dlouhodobě a systematicky věnuje ekologické výchově nejen dětí a mládeže, ale i široké veřejnosti. Ke své činnosti využívá dlouhodobě pronajatých prostor a areál záchranné stanice živočichů. Součástí činnosti je poskytování informací na základě telefonních či e-mailových dotazů.

Při ekocentru pracuje oddíl mladých ochránců přírody, který každoročně pořádá desetidenní táborové soustředění. Významnou součástí praktické ekologické výchovy jsou exkurze, pěší výlety či zájezdy do zajímavých míst České republiky. Neméně významnou součástí nabídky jsou přednášky či semináře. Pestrá je i publikační činnost či nabídka nejrůznějších propagačních materiálů.

Ekocentrum ZO ČSOP Rokycany najdete v Rokycanech nedaleko nádraží Českých drah a lze jej navštívit prakticky kdykoli, nejlépe však po telefonické domluvě.

Kontakt

Ekocentrum ZO ČSOP Rokycany
Švermova 748/II
337 01 Rokycany
E-mail: pavel.moulis@tiscali.cz
Tel.: +420 371 722 686, +420 603 239 922

http://www.csop.erc.cz

Fotogalerie

Ekocentrum ZO ČSOP Rokycany Ekocentrum ZO ČSOP Rokycany

Přílohy ke stažení

Pokud máte zkušenost s prací tohoto ekocentra, můžete ohodnotit kvalitu jeho vzdělávacích programů, výkon lektorů, prostředí ekocentra a přístup pracovníků ke klientům. Hodnocením napomůžete zvyšování kvality práce ekocenter. Děkujeme.

Zhodnotit ekocentrum

Hodnotit ekocentrum můžete dvěma způsoby: kliknutím na hvězdičky nebo napsat slovní hodnocení.

Hodnocení: Obsahová kvalita vzdělávacích programů

Hodnocení: 5 / 5 hvězdy - 15 hlas(ů).

 

Hodnocení: Spokojenost s výkonem lektorů vzdělávacích programů

Hodnocení: 4.9 / 5 hvězdy - 15 hlas(ů).

 

Hodnocení: Prostředí ekocentra

Hodnocení: 5 / 5 hvězdy - 15 hlas(ů).

 

Hodnocení: Přístup pracovníků ekocentra ke svým klientům

Hodnocení: 5 / 5 hvězdy - 15 hlas(ů).

 


* Ohodnoťte prosím všechny otázky kliknutím na hvězdičky. Poté klikněte na tlačitko 'Ulož mé hodnocení'. Položky označené ! musí být vyplněny.

Slovní hodnocení Ekocentra

Počet hodoncení, reakcí: 15, poslední hodnocení přidáno 23.11. 17:13

snaží se ze všech sil pomoci přírodě ,také lidem aby ji pochopily a chránily
Odvádíš skvělou práci, pořádáš zajímavé akce, jen tak dál Pavle.
miluju jejich práci!!!
Vždy je vše perfektně a do detailu připraveno, obdivuji ještě tu chuť něco vytvářet. hlavně vydržet!!!! Perfektní spolupráce!!!! Díky!!!
Jako všechno okolo je to super,jen tak dál.
Děkujeme za léta bezvadné spolupráce s naší školou - za vstřícnost, ochotu a profesionální přístup k dětem i živočichům!! Žáci ZŠ Zbiroh
Skvělý přístup, bohaté zkušenosti, cením si u všech úžasné nadšení pro to, co dělají. Díky za to.
Byl jsem mile překvapen tím, že i tak malé okresní město, jakým jsou Rokycany má mezi svými občany i také, kteří svou pílí a úsilím ve svém volném čase vybudovali jakousi Mekku, ve které je možno najít vše, co se ochrany a tvorby našeho narušeného životního prostředí týče. Hlavní organizátor a vedoucí této organizace vkládá veškeré své úsilí a svůj drahocenný čas do harmonického sladu široké veřejnosti a pro naši přírodu tak důležité činnosti - její ochrany. Nutno též podotknout, že ten, kdo přírodu nezná a chtěl by ji chránit jí spíše uškodí, proto v rokycanském ekocentru může najít spousty materiálů a rad, jakým způsobem by mohl přispět a pomoci ochraně a údržbě našich ekosystémů. Doufám a věřím, že svou činností budou i nadále v ekocentru posilou a zázemím nejen malým, ale i dospělým obyvatelům, kteří nejsou lhostejní ke svému okolí.
Nadšení lidé. Pěkné akce. Výborná spolupráce.
I z pozice státní správy je ekocentrum hodnoceno jako super fungující a navíc je to bezva parta lidí, takže držím palce do další činnosti
Je úžasné, že se najdou mezi lidmi ještě tací .. kteří umí předat \"dětem\" to nejlepší!! Je důležité se učit znát přírodu a její zákonitosti...
Zarputilost, zanícení. zkrátka bezva parta!
Myslím, že v ekocentrum ZO ČSOP Rokycany odvádějí skvělou práci.
Paráda,jen tak dál!!

Vytisknout stránku Nahoru  poslední aktualizace: 23.03.2019 v 19:03