Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Novinky / Bezobalu otevírá nový obchod...


Bezobalu otevírá nový obchod...

19.09.2017

Zveme na slavnostní otevření nové pobočky Bezobalu, která nejenže nabídne možnost samoobsluhy a široký sortiment včetně čerstvých potravin, drogerie, kosmetiky a další. Stane se také školícím centrem, kde budeme předávat své know-how dalším zájemcům o otevření bezobalových obchodů v ČR.

Po celý den, tedy od 8:00 do 22:00 budeme mít den otevřených dveří – zveme proto všechny, kteří se s námi chtějí potkat, pohovořit a zároveň si prohlédnout nový prostor a hlavně ty, kdo nás podpořili v kampani na HitHitu a přispěli k tomu, že se náš sen stal skutečností. Pro všechny budou přichystané ochutnávky a pro adoptivní rodiče našich dávkovačů a mlýnků i malé překvapení.

Ve 20:00 společně přestřihneme pásku, proneseme přípitek a pak už se budeme oddávat networkingu a autogramiádě Domácnosti bez odpadu v přímo v obchodě i před ním. S těmi nejvytrtvalejšími se pak v 22:00 přesuneme do sousedního Jamm Clubu na afterparty.

Nebudete moci být u toho? Nevadí, akce bude v průběhu dne živě přenášena na našem facebooku a záznamy budou k dispozici i k následnému shlédnutí!

PROGRAM:

8:00-22:00 Den otevřených dveří (Pod Kaštany 5): komentované prohlídky, ochutnávky, možnost pohovořit se spoluzakladteli týmem Bezobalu
20:00 - Slavnostní přestřižení pásky 
22:00 - afterparty v sousedním Jamm Clubu (Pod Kaštany 3) 

Těšíme se na Vás!

zpět do archivu novinek


Vytisknout stránku Nahoru