Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Liberecký kraj / Středisko ekologické výchovy DIVIZNA - Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec


Středisko ekologické výchovy DIVIZNA - Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec (Liberec)

Je denní specializované pracoviště pro podporu a realizaci environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty s působností převážně v Libereckém kraji. Hlavním posláním SEV DIVIZNA je provádět praktickou environmentální výchovu pro žáky všech stupňů škol a podporovat školy při začleňování environmentální výchovy do školních vzdělávacích plánů, dále pořádání vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky a studenty pedagogických fakult v rámci DVPP a osvětová činnost pro širokou veřejnost.

Celkové hodnocení ekocentra

 55 hvězd(y) - hodnotilo 36 hlas(ů)

Veškerá činnost SEV DIVIZNA má za cíl posilovat ve společnosti odpovědnější jednání vůči životnímu prostředí v souladu s udržitelným rozvojem . SEV DIVIZNA je členem Sdružení středisek ekologické výchovy Pavučina.

Středisko ekologické výchovy DIVIZNA – se snaží poskytovat kvalitní služby v oblasti environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty, zejména na tyto oblasti:

- realizace ekologických výukových programů pro školní kolektivy
- pořádání odborných seminářů, exkurzí a tvořivých dílen pro studenty pedagogických fakult, pedagogické pracovníky, vedoucí dětských kroužků a oddílů, širokou veřejnost…
- komunikace s ostatními organizacemi realizujícími EVVO v regionu i po celé republice
- metodická a informační podpora při začleňocání environmentální výchovy do školních vzdělávacích programů
- koordinace sítě škol v Libereckém kraji se zájmem o ekologickou výchovu – projekt M.R.K.E.V.
- koordinace programů EKOŠKOLA a Škola pro udržitelný život v rámci Libereckého kraje.


Kontakt

Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec
Masarykova 1347/ 31
460 01 Liberec 1
Tel.: +420 482 712 982
E-mail: koci@zooliberec.cz

http://www.divizna.eu

Fotogalerie

Středisko ekologické výchovy DIVIZNA - Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec Středisko ekologické výchovy DIVIZNA - Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec

Pokud máte zkušenost s prací tohoto ekocentra, můžete ohodnotit kvalitu jeho vzdělávacích programů, výkon lektorů, prostředí ekocentra a přístup pracovníků ke klientům. Hodnocením napomůžete zvyšování kvality práce ekocenter. Děkujeme.

Zhodnotit ekocentrum

Hodnotit ekocentrum můžete dvěma způsoby: kliknutím na hvězdičky nebo napsat slovní hodnocení.

Hodnocení: Obsahová kvalita vzdělávacích programů

Hodnocení: 5 / 5 hvězdy - 9 hlas(ů).

 

Hodnocení: Spokojenost s výkonem lektorů vzdělávacích programů

Hodnocení: 5 / 5 hvězdy - 9 hlas(ů).

 

Hodnocení: Prostředí ekocentra

Hodnocení: 5 / 5 hvězdy - 9 hlas(ů).

 

Hodnocení: Přístup pracovníků ekocentra ke svým klientům

Hodnocení: 5 / 5 hvězdy - 9 hlas(ů).

 


* Ohodnoťte prosím všechny otázky kliknutím na hvězdičky. Poté klikněte na tlačitko 'Ulož mé hodnocení'. Položky označené ! musí být vyplněny.

Slovní hodnocení Ekocentra

Počet hodoncení, reakcí: 9, poslední hodnocení přidáno 19.03. 14:49

Náměty v programech pro učitele jsou vždy aplikovatelné v praxi, přiměřené věku dětí, které učím. Oceňuji přívětivou a domáckou atmosféru setkávání, která inspiruje k výměně zkušeností a sdílení nápadů. Čas strávený v Divizně je čas strávený příjemně a užitečně.
Divizna mne neustále inspiruje, skvělý milý a profesionální kolektiv.
Jet do Divizny mě nikdy nezklamalo, ale vždy potěšilo a přineslo mi mnoho inspirativních nápadů pro děti nebo zajímavých poznatků pro mne samotnou. \"Domácí\" - pracovníci ekocentra jsou velmi milí, ochotní a vstřícní....co víc si můžeme přát: :))
S prací tohoto ekocentra mám mnohaletou zkušenost a jsem velmi spokojená jak s programy pro žáky, tak pro učitele. Pestrá nabídka, nápadité i zábavné.Výborná organizace, skvělý přístup, kvalita formy i obsahu ! Děkuji!
Pracuji v SEV DIVIZNA rok a práce mě moc baví. Nejraději učím programy přímo v lese a programy o životě včel. Mám radost, když vidím, že děti baví pobývat v lese, jak děti žasnou nad přírodninami pod lupou a jak odcházejí z lesa nadšené. Děkuji za celé SEV DIVIZNA za níže zveřejněná ocenění! Mějte se pěkně a choďte do přírody! :)
Jsem s ekocentrem velmi spokojen, jejich akce jsou vždy perfektně obsahově i organizačně zvládnuté.
Dobré ekocentrum.
Ekocentrum dělá prospěšnou práci. Mají šikovné lektory, skvělé a zajímavé programy . Spolupráce s nimi je perfektní. Přeji jim mnoho dalších úspěchů a hodně dětí, které osloví.
S ekocentrem spolupracuji již dlouho. Mají pestrou nabídku programů, programy jsou vždy kvalitně připraveny, pro děti jsou programy zajímavé, nápadité, dokážou je vtáhnout do problematiky. Lektoři mají pěkný, vstřícný přístup k dětem.

Vytisknout stránku Nahoru  poslední aktualizace: 17.04.2019 v 22:04