Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Zlínský kraj


Ekocentra ve Zlínském kraji (okres Uherské Hradiště)

zobrazuji ekocentra 15 z 5

Centrum Veronica Hostětín

 3.65 hvězd(y) - hodnotilo 8 hlas(ů)

Centrum Veronica Hostětín nabízí praktické vzdělávání v prostředí modelových ekologických projektů. V obci můžete navštívit BIOmoštárnu, tradiční sušírnu ovoce, obecní výtopnu na biomasu, kořenovou čistírnu odpadních vod, solární systémy různých typů, šetrné veřejné osvětlení, sochy v krajině.

Detail ekocentra ›

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Centrum je zaměřeno zejména na propagaci, poradenství, vzdělávání a osvětu v ekologickém zemědělství a ochraně přírody a udržitelný rozvoj regionu.

Detail ekocentra ›

Dům dětí a mládeže Uherské Hradiště, Purkyňova 494, příspěvková organizace - odloučené pracoviště Přírodovědné centrum Trnka při DDM Uherské Hradiště

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Naším úkolem je nabídnout veřejnosti, školám i jiným institucím všestrannou pomoc na poli environmentálního vzdělávání a výchovy. Jsme jedním z oddělení Domu dětí a mládeže Šikula v Uherském Hradišti.

Detail ekocentra ›

Středisko volného času KLUBKO Staré Město, p.o. - Žabka - centrum ekologické výchovy

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Žabka je odloučeným pracovištěm Střediska volného času Klubko Staré Město, příspěvková organizace (SVČ Klubko). Vzniklo v roce 1994. Nyní sídlí ve Starém Městě u Uherského Hradiště. 

Detail ekocentra ›

Park Rochus

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Obecně prospěšná společnost Park Rochus je správcem přírodního a kulturně-historického areálu Park Rochus v Uherském Hradišti. Snahou je zabezpečit v této lokalitě obyvatelům i návštěvníkům města kulturní, volnočasové a rekreační vyžití s ohledem na ochranu Evropsky významné lokality Rochus a přírodní památky Rochus.

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru