Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Zlínský kraj


Ekocentra ve Zlínském kraji

zobrazuji ekocentra 813 z 13

Vyberte si ekocentrum ve vašem okresu:

Kroměříž (1)  /   Uherské Hradiště (5)  /   Vsetín (4)  /   Zlín (3)

‹ Ekocentra v celé ČR

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Centrum je zaměřeno zejména na propagaci, poradenství, vzdělávání a osvětu v ekologickém zemědělství a ochraně přírody a udržitelný rozvoj regionu.

Detail ekocentra ›

Dům dětí a mládeže Uherské Hradiště, Purkyňova 494, příspěvková organizace - odloučené pracoviště Přírodovědné centrum Trnka při DDM Uherské Hradiště

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Naším úkolem je nabídnout veřejnosti, školám i jiným institucím všestrannou pomoc na poli environmentálního vzdělávání a výchovy. Jsme jedním z oddělení Domu dětí a mládeže Šikula v Uherském Hradišti.

Detail ekocentra ›

Středisko volného času KLUBKO Staré Město, p.o. - Žabka - centrum ekologické výchovy

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Žabka je odloučeným pracovištěm Střediska volného času Klubko Staré Město, příspěvková organizace (SVČ Klubko). Vzniklo v roce 1994. Nyní sídlí ve Starém Městě u Uherského Hradiště. 

Detail ekocentra ›

Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín, p.o.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Dům dětí  a mládeže ASTRA ,  je školské zařízení pro zájmové vzdělávání, které ve Zlíně působí od roku 1990. Nabídka služeb je zaměřena na všechny cílové skupiny (rodiny, děti, žáky, studenty i dospěláky). Rozsahem své  činnosti se zaměřuje na aktuální požadavky vzdělávání ve volném čase, v době prázdnin a víkendů, přináší  obohacující  program  každému účastníkovi.   Ve svých pravidelných zájmových aktivitách  nabízí 150 kroužků zaměřených na přírodovědné, rukodělné, výtvarné, taneční, hudební, sportovní, technické a PC činnosti.

Detail ekocentra ›

Skřítek, z.s.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Usilujeme o všestranný a harmonický rozvoj osobnosti člověka moderními metodami výchovy a vzdělávání, zejména pomocí zážitkové pedagogiky, s důrazem na mezilidské vztahy, vztah k přírodě, odpovědný přístup k vlastnímu životu a životnímu prostředí. Od roku 2008 je naším zázemím Hájenka v zámeckém parku v Holešově.

Detail ekocentra ›

Park Rochus

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Obecně prospěšná společnost Park Rochus je správcem přírodního a kulturně-historického areálu Park Rochus v Uherském Hradišti. Snahou je zabezpečit v této lokalitě obyvatelům i návštěvníkům města kulturní, volnočasové a rekreační vyžití s ohledem na ochranu Evropsky významné lokality Rochus a přírodní památky Rochus.

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru