Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Témata / Zvířata


Ekocentra dle tématu / děti: Zvířata (Kraj Moravskoslezský)

Zvířata děti baví a rády se o nich dozvídají nové informace. Programy zaměřené na zvířata zahrnují mimo jiné i exkurze, vycházky, pozorování, přímý kontakt se zvířaty apod. V centru zájmu nejsou jen zvířata hosdpodářská, domácí, ale i volně žijící a exotická.

zobrazuji ekocentra 14 z 4

Ekocentrum Přírodovědná stanice Karviná

 2.85 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

Ekocentrum Přírodovědná stanice Karviná je součástí Krajského střediska volného času Juventus, Karviná, příspěvková organizace – www.juvetnus.cz – Mini ZOO v Ráji. Každou první sobotu v měsíci během školního roku nabízíme komentovanou prohlídku stanice pro jednotlivce i skupiny.  Vstup vždy v celou hodinu 10:00, 11:00, 12:00, 13:00,14:00,15:00.

Detail ekocentra ›

URSUS zážitkové centrum v Dolní Lomné

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

URSUS zážitkové centrum v Dolní Lomné nabízí denní environmentální programy včetně terénních exkurzí pro děti a mládež (MŠ, SŠ, ZŠ), semináře pro pedagogické pracovníky, programy pro rodiny s dětmi, širokou veřejnost. Denní programy v délce 1-6 hodin/60 min jsou realizovány v odpovídajících prostorách URSUS centra včetně přilehlého okolí v Moravskoslezských Beskydech.

Detail ekocentra ›

MIKS Krnov - Středisko ekologické výchovy

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

MIKS - SEV Krnov je od roku 1995 jedním ze středisek Městského informačního a kulturního střediska Krnov. Zřizovatelem této příspěvkové organizace je město Krnov.

Detail ekocentra ›

Spolek Rozchodník

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Spolek Rozchodník působí v Moravskoslezském kraji od roku 2012. Hlavní činností je tvorba a realizace výukových a osvětových (popularizačních) programů a akcí pro MŠ, ZŠ, SŠ, učitele, firmy i veřejnost. Programy jsou prakticky zaměřené, rozšiřují vědomosti a pomáhají chápat souvislosti především v oblastech životního prostředí, ochrany přírody a kulturního dědictví Moravskoslezského kraje. Připravujeme a realizujeme pobytové akce, poskytujeme poradenství při stavbě ekoprvků na zahradách a provádíme i samotné realizace.

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru