Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Témata / Zvířata


Ekocentra dle tématu / děti: Zvířata (Kraj Zlínský)

Zvířata děti baví a rády se o nich dozvídají nové informace. Programy zaměřené na zvířata zahrnují mimo jiné i exkurze, vycházky, pozorování, přímý kontakt se zvířaty apod. V centru zájmu nejsou jen zvířata hosdpodářská, domácí, ale i volně žijící a exotická.

zobrazuji ekocentra 16 z 6

Ekocentrum Čtyřlístek

 55 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

ZO ČSOP Ekocentrum Čtyřlístek vzniklo v roce 2005 spojením Ekocentra Čtyřlístek (1997) a ZO ČSOP Zlín (1991). Posláním organizace je vytvářet podmínky pro realizaci a realizovat EVVO na Zlínsku a přímá ochrana přírody a krajiny.

Detail ekocentra ›

Středisko EVVO Modrásek (Muzeum regionu Valašsko, p.o.)

 4.85 hvězd(y) - hodnotilo 232 hlas(ů)

Středisko EVVO Modrásek působí v objektech Muzea regionu Valašsko v zámku Vsetín, zámku Kinských ve Valašském Meziříčí, zámku Lešná u Valašského Meziříčí a na Hvězdárně Vsetín. Působí na poli environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty pro školy i veřejnost. 

Detail ekocentra ›

Alcedo-středisko volného času Vsetín

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Alcedo – středisko volného času ve Vsetíně a středisko ekologické výchovy je školské zařízení, které od roku 1990 nabízí služby v oblasti zájmového vzdělávání pro širokou veřejnost.

Detail ekocentra ›

Středisko volného času KLUBKO Staré Město, p.o. - Žabka - centrum ekologické výchovy

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Žabka je odloučeným pracovištěm Střediska volného času Klubko Staré Město, příspěvková organizace (SVČ Klubko). Vzniklo v roce 1994. Nyní sídlí ve Starém Městě u Uherského Hradiště. 

Detail ekocentra ›

Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín, p.o.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Dům dětí  a mládeže ASTRA ,  je školské zařízení pro zájmové vzdělávání, které ve Zlíně působí od roku 1990. Nabídka služeb je zaměřena na všechny cílové skupiny (rodiny, děti, žáky, studenty i dospěláky). Rozsahem své  činnosti se zaměřuje na aktuální požadavky vzdělávání ve volném čase, v době prázdnin a víkendů, přináší  obohacující  program  každému účastníkovi.   Ve svých pravidelných zájmových aktivitách  nabízí 150 kroužků zaměřených na přírodovědné, rukodělné, výtvarné, taneční, hudební, sportovní, technické a PC činnosti.

Detail ekocentra ›

Skřítek, z.s.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Usilujeme o všestranný a harmonický rozvoj osobnosti člověka moderními metodami výchovy a vzdělávání, zejména pomocí zážitkové pedagogiky, s důrazem na mezilidské vztahy, vztah k přírodě, odpovědný přístup k vlastnímu životu a životnímu prostředí. Od roku 2008 je naším zázemím Hájenka v zámeckém parku v Holešově.

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru