Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Témata / Zvířata


Ekocentra dle tématu / děti: Zvířata (Kraj Karlovarský)

Zvířata děti baví a rády se o nich dozvídají nové informace. Programy zaměřené na zvířata zahrnují mimo jiné i exkurze, vycházky, pozorování, přímý kontakt se zvířaty apod. V centru zájmu nejsou jen zvířata hosdpodářská, domácí, ale i volně žijící a exotická.

zobrazuji ekocentra 13 z 3

Občanské sdružení Kozodoj

 55 hvězd(y) - hodnotilo 52 hlas(ů)

Nabízí Ekologické výukové programy pro MŠ, ZŠ, SŠ, besedy do škol, přednášky a semináře. Občanské sdružení Kozodoj vzniklo v roce 2007 při ekofarmě Kozodoj. Jeho hlavním cílem je ochrana životního prostředí, podpora rozvoje zdravého životního stylu, ekologická výchova a organizace výchovných vzdělávacích programů pro všechny typy škol, širokou veřejnost i jednotlivé skupiny lidí. Dále také pořádání akcí zaměřených na kontakt člověka se zvířaty, na oživení tradičních hodnot života a na seznámení s tradičními řemesly.

Detail ekocentra ›

Školní statek a krajské středisko ekologické výchovy

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

V Ekocentru Cheb naleznete nabídky výukových programů přizpůsobených pro mateřské, základní i střední školy. 

Detail ekocentra ›

AREAviva - Sdružení pro ekologii a zemědělství

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Cílem organizace AREA viva je podpora trvale udržitelných forem zemědělství, rozvoje venkova a propagace ekologického zemědělství. Realizace výukových programů probíhá na ekologické farmě Biostatek v barokní obci Valeč na okraji Doupovských hor. Terénní programy pak v lokalitách Úhošť a Dětaň.

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru