Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Témata / Dotace


Ekocentra dle tématu / dospělí : Dotace

Dotace v oblasti životní prostředí mohou využívat nejen občané, ale i firmy či obce. Ekocentra pořádají semináře, které potencionálním žadatelům usnadňuji orientaci v různých dotačních titulech souvisejících se zvyšováním kvality životního prostředí.

zobrazuji ekocentra 17 z 26

Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim

 55 hvězd(y) - hodnotilo 16 hlas(ů)

Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim nabízí denní a pobytové výukové program pro školy, semináře pro učitele a další dospělé, akce pro veřejnost a další aktivity. V ekocentru je možno navštívit záchrannou stanici pro zvířata, ekoporadnu, ekoobchůdek a knihovnu.

Detail ekocentra ›

Středisko ekologické výchovy SEVER Hradec Králové, o.p.s.

 55 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

Středisko ekologické výchovy SEVER Hradec Králové, o.p.s. vzniklo v únoru roku 2012. Jeho zakladatelem je Středisko ekologické výchovy a etiky SEVER - Brontosaurus Krkonoše.

Detail ekocentra ›

Valašské ekocentrum

 55 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

Valašské ekocentrum působí jako osvětové, vzdělávací a poradenské ekocentrum zejména na Valašskomeziříčsku a regionu severovýchodní Moravy.

Detail ekocentra ›

Středisko ekologické výchovy a etiky Rýchory – SEVER, Brontosaurus Krkonoše

 55 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

Středisko Ekologické Výchovy a Etiky Rýchory = SEVER je nezisková organizace zaměřená na výchovu k trvale udržitelnému způsobu života. Akce a projekty jsou určeny žákům a studentům, učitelům i široké veřejnosti od místní přes krajskou po celorepublikovou úroveň. V kraji má pracoviště v Hradci Králové v Horním Maršově a v Trutnově (Východní Krkonoše). V Ústeckém kraji má své zastoupení v Litoměřicích.

Detail ekocentra ›

Líska – občanské sdružení pro EVVO ve Zlínském kraji

 55 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

Posláním Lísky je rozvoj zázemí pro EVVO ve Zlínském kraji a podpora šetrného vztahu k životnímu prostředí.

Detail ekocentra ›

ENVIC, občanské sdružení

 4.85 hvězd(y) - hodnotilo 8 hlas(ů)

ENVIC, o.s. se dlouhodobě věnuje osvětě a vzdělávání všech cílových skupin veřejnosti v oblastech souvisejících s životním prostředím. Mimo jiné poskytuje poradenství pro veřejnost, podnikatele i veřejnou správu v oblasti dotačních titulů z OP ŽP a dotačního programu Zelená úsporám.

Detail ekocentra ›

Český nadační fond pro vydru

 4.85 hvězd(y) - hodnotilo 8 hlas(ů)

Český nadační fond pro vydru je nezisková organizace, která vznikla v roce 1993. Její činnost má dnes široký záběr od výzkumné práce přes vzdělávání, osvětu, péči o handicapované živočichy, ekologického poradenství až po podporu malých grantových projektů.

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru