Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Středočeský kraj


Ekocentra v Středočeském kraji

zobrazuji ekocentra 1517 z 17

Vyberte si ekocentrum ve vašem okresu:

Benešov (4)  /   Kladno (1)  /   Kolín (1)  /   Kutná Hora (1)  /   Mělník (1)  /   Mladá Boleslav (1)  /   Nymburk (1)  /   Praha-východ (3)  /   Praha-západ (1)  /   Příbram (2)  /   Rakovník (1)

‹ Ekocentra v celé ČR

Ekologické centrum Kralupy nad Vltavou

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Ekocentrum se specializuje na problematiku znečištění ovzduší, pachové zátěže a další témata vycházející z přítomnosti chemického průmyslu v regionu. Kromě aktuálních informací o kvalitě ovzduší poskytuje ekocentrum i klasické ekoporadenství (ekospotřebitelství, odpady, zeleň).

Detail ekocentra ›

Vodní dům

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Vodní dům je návštěvnickým střediskem Evropsky významné lokality Želivka. Pro školy nabízí denní výukové program pro žáky všech věkových kategorií, semináře pro učitele a další dospělé, pro veřejnost pořádá přednášky, workshopy a další aktivity. Zájemci mají možnost využít komentované prohlídky hráze vodní nádrže Švihov. Součástí areálu je venkovní naučná stezka interpretující různé projevy vody v krajině a možnosti jejího využití.

Detail ekocentra ›

Ekocentrum Koniklec

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Ekocentrum Koniklec je zřízeno Ekocentrum Koniklec, o.p.s.  a 01/71 základní organizací Českého svazu ochránců přírody Koniklec. Jeho posláním je zlepšování vztahu občanů k prostředí se zaměřením na ochranu přírodního a kulturního dědictví Praze ve Středočeském kraji.

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru