Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Středočeský kraj


Ekocentra v Středočeském kraji

zobrazuji ekocentra 17 z 18

Vyberte si ekocentrum ve vašem okresu:

Benešov (5)  /   Kladno (1)  /   Kolín (1)  /   Kutná Hora (1)  /   Mělník (1)  /   Mladá Boleslav (1)  /   Nymburk (1)  /   Praha-východ (3)  /   Praha-západ (1)  /   Příbram (2)  /   Rakovník (1)

‹ Ekocentra v celé ČR

Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim

 55 hvězd(y) - hodnotilo 16 hlas(ů)

Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim nabízí denní a pobytové výukové program pro školy, semináře pro učitele a další dospělé, akce pro veřejnost a další aktivity. V ekocentru je možno navštívit záchrannou stanici pro zvířata, ekoporadnu, ekoobchůdek a knihovnu.

Detail ekocentra ›

Centrum ekologické výchovy Ochrany fauny ČR

 55 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

Naším cílem je předávat znalosti a dovednosti potřebné pro poznávání přírody a ochranu životního prostředí co nejširšímu okruhu lidí všech věkových kategorií.

Detail ekocentra ›

EKOLANDIA o.p.s.

 55 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

EKOLANDIA o.p.s. se zaměřuje na výchovně-vzdělávací činnost s environmentálním zaměřením. 

Detail ekocentra ›

Ekocentrum při MAS – Střední Polabí

 55 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

Ekocentrum při MAS – Střední Polabí směřuje svou vzdělávací činnost přímo do terénu. Vychází z předpokladu, že pokud mají lidé své životní prostředí chránit, musí ho především dobře znát. Pravidelně pořádá přírodovědné procházky pro děti i dospělé, stejně jako pro školní skupiny. Hlavním cílem je tak přímý kontakt s místní přírodou.

Detail ekocentra ›

Naučné středisko ekologické výchovy Kladno-Čabárna o.p.s.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Sídlíme v nízkoenergetickém domě u osady Čabárna, mezi městy Kladno a Brandýsek. K budově ekocentra přiléhá ovocný sad se vzdělávacími interaktivními prvky pro děti. V těsné blízkosti ekocentra se nachází záchranná stanice Aves, kde provádíme exkurze. Druhým rokem máme v blízkém okolí vybudovanou naučnou stezku, která podporuje biodiverzitu. 

Detail ekocentra ›

IS CHKO Křivoklátsko-Křivoklát (IVS Budy, Křivoklátsko o.p.s.)

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Nabízí služby především školám, obcím, široké i odborné veřejnosti prostřednictvím výchovně vzdělávacích programů a přednášek, kurzů a exkurzí.

Detail ekocentra ›

Podbrdské ekocentrum Fabián

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Podbrdské ekocentrum Fabián funguje pod záštitou 12/12 ZO ČSOP ,,Střední Brdy" a nabízí jako regionální ekocentrum okresu Příbram široké spektrum služeb pro veřejnost.

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru