Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Olomoucký kraj


Ekocentra v Olomouckém kraji (okres Olomouc)

zobrazuji ekocentra 15 z 5

PermaLot

 4.75 hvězd(y) - hodnotilo 16 hlas(ů)

Naším posláním je obnovit místní udržitelnost. Pořádáme akce o permakultuře, biozemědělství, výrobě biopotravin, vedeme lesní školku pro předškolní děti. PermaLot dále funguje jako Centrum přírodního stavitelství. Ve Svojanově u Bouzova a nedalekém Podolí spravuje PermaLot 17 ha pozemků v ekologickém zemědělství.

Detail ekocentra ›

Sluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Sluňákov se snaží nabízet prožitky, které rozvíjejí uctivý vztah člověka k přírodě i sobě samému. Společně s lidmi hledá cestu k vnímání zázraku a tajemství života. Sluňákov umožňuje setkávání lidí ke společné poradě o odpovědném vztahu člověka k přírodě, v přátelském a tvůrčím prostředí.

Detail ekocentra ›

Hnutí DUHA Olomouc

 05 hvězd(y) - hodnotilo 16 hlas(ů)

Působí především v Olomouckém, částečně také v Moravskoslezském a Zlínském kraji (především v Beskydech). Věnuje se osvětě a vzdělávání široké i odborné veřejnosti a ekologické výchově na školách.

Detail ekocentra ›

ÚSTAV EKOLOGICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ, z.ú. Mladoňov (ÚEV Mladoňov)

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

ÚEV je ekologické volnočasové centrum v podhůří Jeseníků, jehož hlavním cílem je efektivní a zábavné využití (nejen) volného času dětí, mládeže i dospělých. Snažíme se rozvíjet veškeré dovednosti, prohlubovat vztah k přírodě, ale také sami k sobě a ke svému okolí. 

Detail ekocentra ›

ARPOK, o.p.s.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Mateřským, základním i středním školám Olomouce i okolí nabízíme výukové programy a tematické dny věnující se různým environmentálním  a globálně-rozvojovým tématům (např. Den Země, Ekologická stopa). Programy probíhají ve školách.

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru