Portál Ministerstva životního prostředí


Jste zde: úvodní / Ekocentra / Královéhradecký kraj


Ekocentra v Královéhradeckém kraji (okres Trutnov)

zobrazuji ekocentra 15 z 5

Středisko ekologické výchovy a etiky Rýchory – SEVER, Brontosaurus Krkonoše

 55 hvězd(y) - hodnotilo 4 hlas(ů)

Středisko Ekologické Výchovy a Etiky Rýchory = SEVER je nezisková organizace zaměřená na výchovu k trvale udržitelnému způsobu života. Akce a projekty jsou určeny žákům a studentům, učitelům i široké veřejnosti od místní přes krajskou po celorepublikovou úroveň. V kraji má pracoviště v Hradci Králové v Horním Maršově a v Trutnově (Východní Krkonoše). V Ústeckém kraji má své zastoupení v Litoměřicích.

Detail ekocentra ›

Středisko ekologické výchovy SEVER Horní Maršov, o.p.s.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

SEVER je středisko ekologické výchovy v Horním Maršově v Krkonoších. Sídlem střediska je část Hornomaršovské základní školy

Detail ekocentra ›

Správa Krkonošského národního parku

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Vedle mnoha aktivit Správa KRNAP ve svojí náplni i zajištění environmentálního vzdělávání a osvěty. V současné době tak činí pracoviště ve Vrchlabí a Krkonošské středisko ekologické výchovy Rýchorská bouda.

Detail ekocentra ›

Krkonošská Poradenská a Informační, o. p. s.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Ekocentrum se věnuje hlavně vzdělávaní v souvislosti s reformou školního vzdělávacího systému. Jedním z hlavních témat naší neziskové organizace je projektové vyučování v návaznosti na environmentální výchovu.

Detail ekocentra ›

Dotkni se křídel z.s.

 05 hvězd(y) - hodnotilo 0 hlas(ů)

Jsme nezisková organizace Dotkni se křídel z.s., zabývající se enviromentální vyukou a osvětou v oblasti myslivosti,sokolnictví,lovecké kynologie a ochrany přírody. Navštěvujeme nejen MŠ, ZŠ,ale program je určený i pro postižené a nevidomé.

Detail ekocentra ›


Vytisknout stránku Nahoru